Bystřice / Třinec / Jablunkov / Těrlicko

25. FILMOVÉ BABÍ LÉTO

České, slovenské a polské filmy v pohraničí

0

Dnů

0

Hodin

0

Minut

0

Sekund

Zprávy

Prečtěte si (nejen) festivalové novinky

Złoty debiut i Nagroda publiczności

2017-10-09 07:43:03

Złoty debiut i Nagroda publiczności

Podczas sobotniego zakończenia 25. BLF wręczyliśmy 2 nagrody. Jury i publiczność były tym razem zgodne...

Čtěte více
PROJEKCJE W DOMU PZKO W BYSTRZYCY

2017-10-02 10:24:31

PROJEKCJE W DOMU PZKO W BYSTRZYCY

Wszystkie projekcje, które będą się odbywały w Bystrzycy, są darmowe!

Čtěte více
JUBILEUSZOWE BLF 4-8.10.2017

2017-09-04 23:47:21

JUBILEUSZOWE BLF 4-8.10.2017

Zbliża się jubileuszowa 25. edycja festiwalu. Znamy już listę filmów...

Čtěte více

Program

Seznamte se s programem 25. Filmového babího léta

Hodina Událost / Film Autor Místo
8:15 ŠPINA Tereza Nvotova Kino Kosmos Trzyniec
10:00 PO STRNIŠTI BOS Jan Svěrák Kino Kosmos Trzyniec
18:00 POWIDOKI Andrzej Wajda Dom PZKO Bystrzyca
Hodina Událost / Film Autor Místo
9:00 TAXI 121 Dan Pánek Dom PZKO Bystrzyca
11:00 ŠPINA Tereza Nvotova Dom PZKO Bystrzyca
14:00 KŘIŽÁČEK Václav Kadrnka Dom PZKO Bystrzyca
16:00 PLAC ZABAW Bartosz M. Kowalski Dom PZKO Bystrzyca
16:00 KŘIŽÁČEK V
18:00 OSTATNIA RODZINA Jan P. Matuszyński Dom PZKO Bystrzyca
18:00 SÓL ZIEMI CZARNEJ Kazimierz Kutz Kino Těrlicko/Cierlicko
20:00 ŠPINA Tereza Nvotova Kino Mír Jabłonków
20:15 ABSENCE BLÍZKOSTI Josef Tuka Dom PZKO Bystrzyca
Hodina Událost / Film Autor Místo
8:15 ŚMIERĆ JAK KROMKA CHLEBA Kazimierz Kutz Kino Kosmos Trzyniec
10:00 MONTENEGRO Petr Kubík Dom PZKO Bystrzyca
10:30 MOCNA KAWA WCALE NIE JEST TAKA ZŁA Aleksander Pietrzak Kino Kosmos Trzyniec
10:30 JA I MÓJ TATA Aleksander Pietrzak Kino Kosmos Trzyniec
11:00 ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI Mariusz Palej Kino Mír Jabłonków
11:30 KRÓLEWICZ OLCH Kuba Czekaj Dom PZKO Bystrzyca
14:00 WIEŻA Karolina Breguła Dom PZKO Bystrzyca
16:00 ČIARA Peter Bebjak Dom PZKO Bystrzyca
17:00 SPOTKANIE Z KAZIMIERZEM KUTZEM Kino Mír Jabłonków
18:00 PIRKO Lucia a Petr Klein Svoboda Dom PZKO Bystrzyca
20:00 WOŁYŃ Wojciech Smarzowski Dom PZKO Bystrzyca
Hodina Událost / Film Autor Místo
9:00 SZCZĘŚCIE ŚWIATA Michał Rosa Dom PZKO Bystrzyca
11:00 JESTEM MORDERCĄ Maciej Pieprzyca Dom PZKO Bystrzyca
13:00 PO STRNIŠTI BOS Jan Svěrák Dom PZKO Bystrzyca
15:00 8 HLAV ŠÍLENSTVÍ Marta Nováková Dom PZKO Bystrzyca
17:30 PACIORKI JEDNEGO RÓŻAŃCA Kazimierz Kutz Dom PZKO Bystrzyca
20:00 REJS (Zakończenie festiwalu i ogłoszenie werdyktu) Marek Piwowski Dom PZKO Bystrzyca
Hodina Událost / Film Autor Místo
10:00 KINO MŁODYCH: PROJEKCJE, PANEL DYSKUSYJNY Dom PZKO Bystrzyca
Stahni program 25. FBL v PDF

Naši VÍTĚZOVÉ

Poznejte výherce všech ročníků našeho festivalu

Naši sponzoři a partneři

Velký dík patří letos těmto sponzorům a partnerům

Organizátoři

Sponzoři a partneři

Mediální partneři